Vítejte v naší škole zdravého života 

Zdraví je nejcennější. Průběžným vzděláváním můžeme učinit náš život spokojenějším. A nejsou to jen informace, ale i další studenti s podobným zájmem, které tady potkáte. I ti vám mohou přinést do života něco nového.

Ve Vivo Academy najdete informace, jak pečovat o své zdraví, spojující tisíciletími ověřenou moudrost východu s nejnovějšími poznatky západní vědy. Základními obory jsou Výživa a Tradiční čínská medicína.

Základem jsou celodenní kurzy a kratší semináře pro profesionály i veřejnost. Nabízíme možnost dalšího setkávání, nejen pro naše studenty, sloužící k upevnění a rozšíření znalostí, anebo výměně zkušeností. 

Naši lektoři jsou kvalitními odborníky ve svém oboru s mnohaletou praxí. Naší snahou je srozumitelnost a hlavně praktické použití v běžném životě. Registrujeme, ale nezabýváme se trendy a krátkodobými módními výstřelky.

Více informací najdete v aktuální nabídce kurzů.

  • Máte znalosti, které byste rádi nabídli? Chtěli byste rozšířit náš tým? Napište nám, jsme otevření spolupráci a chceme se dále rozrůstat.
  • Dali byste dohromady skupinku lidí a chcete uspořádat jen pro vás kurz ve vašem městě? Pak nám napište, rádi probereme možnosti spolupráce.

NEJBLIŽŠÍ KURZY A SEMINÁŘE

30.11.2019 Dýchání a zdraví

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Aktuality

27.11.2015 20:37
Přemýšlíte nad originálním dárkem? Připravili jsme pro vás dárkové poukázky.
<< 1 | 2 | 3

Kontakt

Vivo Academy vivo-academy@seznam.cz